قوانین، شرایط و ضوابط و سیاست های حفظ حریم خصوصیشرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات فروشگاه سرای فرش پاتریس به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه سرای فرش پاتریس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه سرای فرش پاتریس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه سرای فرش پاتریس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه سرای فرش پاتریس از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه سرای فرش پاتریس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه سرای فرش پاتریس اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه سرای فرش پاتریس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه سرای فرش پاتریس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه سرای فرش پاتریس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، تماس تلفنی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه سرای فرش پاتریس از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه سرای فرش پاتریس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه سرای فرش پاتریس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

ثبت و پردازش سفارش:

کاربران باید هنگام سفارش، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

فرآیند خرید از سایت به این شرح است:

  • بازدید از محصولات ارائه شده در سایت
  • پرداخت مبلغ تعیین شده به‌صورت آنلاین به حساب فروشگاه سرای فرش پاتریس
  • مشاهده رسید کالا و خدمات خریداری شده و ارسال در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر
  • ارسال محصول (سفارش ثبت شده) برای کاربر

فروشگاه سرای فرش پاتریس ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این شرایط و قوانین اقدام نماید.